XVI Spartakiada Osób Niepełnosprawnych

8 września 2018 roku na stadionie OCKF w Oławie odbyła się XVI Spartakiada Osób Niepełnosprawnych. Sportowa impreza połączona z prezentacją twórczości.  W programie imprezy znalazły się zawody sportowe osób niepełnosprawnych (między innymi strzał do bramki, rzut beretem, nawlekanie koralików) oraz wystawa prac plastycznych uczniów Zespołu Szkół Specjalnych w Oławie. Na koniec zmagań sportowych nasi uczniowie zaprezentowali układ taneczny przygotowany przez Panie Beatę Sarnecką i Agnieszkę Orleańską oraz taniec z szarfami nad którym czuwała Pani Anna Koziarska. Katarzyna Ochramowicz wykonała dwie piosenki w języku angielskim. Występ wokalny przygotowali Pan Bartosz Górnik i Pani Magdalena Paluch i Agnieszka Orleańska.