Zabawa Andrzejkowa "Zlot czarownic i czarnych kotów"

Andrzejki to ostatnia okazja do wróżb i zabawy tuż przed nadchodzącym adwentem. Z tej okazji, 29 listopada 2018 r. w naszej szkole odbyła się zabawa andrzejkowa. Zarówno uczniowie jak i nauczyciele świetnie bawili się przy dźwiękach ulubionych utworów muzycznych. O oprawę muzyczną zadbał DJ Grzegorz. Uczestnicy dyskoteki byli przebrani w stroje andrzejkowo-karnawałowe (nie zabrakło wróżek, wróżbitów, czarnych kotów, strasznych wiedźm, wojowników ninja, bandytów i zombi).

Nie zabrakło również stanowisk z wróżbami (serce z imionami - chętni mógli poznać imię przyszłej żony, przyszłego męża; drzewko szczęścia z ukrytymi w liściach dobrymi informacjami; balony z ukrytymi wrózbami na przyszlość). Były one miłym przerywnikiem w tanecznym szaleństwie i sprawiały uczniom dużo frajdy. Wszyscy potraktowali je trochę z przymrużeniem oka, choć pewnie chcieliby, żeby te dobre się spełniły.

Na zakończenie imprezy uczniowie w swoich salach lekcyjnych mogli spożyć zdrowe przekąski i ugasić pragnienie napojami.

Organizatorzy:

p. Malwina Domaradzka